Labels

Tuesday, May 28, 2013

Dostluk maçı: Türkiye - Letonya canlı

Dostluk maçı: Türkiye - Letonya canlı

Türkiye dört başıboş ikinci yerleştirilmiş Avrupa ülkesi noktaları ve Hollanda liderleri Krallık arkasında on, UEFA turnuvanın eleme havuzlarının küme D dördüncü oturmak.

Onlar Brezilya 2014 ulaşan herhangi olasılığını kendi iseniz, onlar önde hedefi kendi kayıt geliştirmek zorunda.

Onların son dört turnuva elemeleri, Türkiye'nin sadece maç başına sadece bir gol oranında sınıflandırma, bir kez kazandı.

Burak Yılmaz, Dünya Sağlık Örgütü Galatasaray için otuz lig maçları Türkiye için bu hedeflerin bu sezon, çentikli 2 yirmi dört kez imza attı.

Bu Güney Amerika'da gelecek yıl antika başarılı olmak için iseniz Türkiye'nin baş Teknik Direktörü Abdullah Avcı muhtemelen ön başka gerçek bir seçim için özlem olabilir oysa Ancak yirmi beş maçta sadece sekiz gol küresel bir kaydı ile, Yılmaz, ülkesi için en üst düzeye çıkarmak gerekir Her Baltık Devlet ve Avrupa ülkesi karşı bu hafta maçları sırasında.
undefined
Türkiye Baltık ülke ile son 2 karşılaşmalarda kazanamadı olsa Avcı, Baltık Devlete karşı bitirmek emin olmalı.

Onların son sekiz maçta sadece bir tek yüzey gerekir ise Letonya asılıyor Liechtenstein geçen Ekim ayında karşı geri geliyor bunun üzerine, Perşembe ve kayıp 3-1 Katar uzak samimi bir uluslararası mücadele.

Avcı adam Galatasaray ileri Umut Bulut (yirmi üç uluslar arası üç gol) gemiye ön genellikle elle toplanan ve Yılmaz vardır, ancak ikinci zihniyet potansiyel bir değişiklik işaret Baltık Devlet ve Avrupa ülkesi, yüz kadroya içinde alınmamışsa .

Rennes forvet Mevlüt Erding Türkiye, İspanya saldırgan orta saha İleri Araştırma Atletico sermayeden ek gol için özlem olacak ise, Fransız kulübü bu sezon otuz altı maçta bilgi otoyolu on üç kez arka vurmak olan, Avcı için çözüm olabilir ve Geliştirme Faaliyet Turan.

Letonya'nın önemli bir oyuncu 27 yaşındaki sporcu José Cabión olan, Dünya Sağlık Örgütü Katar kendi kaybına golü attı.

0 comments:

Post a Comment